cz    en    de
Zbývá
dní do EUROPEAN DogSHOW 2014
 

24.10.2014

Rozhočí / List of judges



 

European dog show




National dog show

24.10.2014 - pátek / Friday


23.10.2014 - čtvrtek / Thursday




Hlavní rozhodčí / Chief Judge Hlavní rozhodčí / Chief Judge
Miroslav Václavík (CZ)


Otakar Vondrouš (CZ)
Judge EDS FCI Group III. FCI Nr. FCI Gr. Judge NDS

Jandová Zuzana (CZ) Airedale Terrier 7 3 Iversen Per (N)
Březinová Hana (CZ) American Staffordshire Terrier male + BOB 286 3 Kanás Robert (SK)
Kanás Robert (SK) American Staffordshire Terrier female 286 3 Březinová Hana (CZ)
Delmar Sean (IRL) Australian Silky Terrier 236 3 Auerbach Alena (CZ)
Delmar Sean (IRL) Australian Terrier 8 3 Auerbach Alena (CZ)
Stefanescu Cristian (RO) Bedlington Terrier 9 3 Iversen Per (N)
Kubík Zbyněk (CZ) Border Terrier 10 3 Auerbach Alena (CZ)
Delmar Sean (IRL) Brasilian Terrier 341 3 Tichá Vladimíra (CZ)
Dettmar Rudolf (D) omluvil se/apologized - new:Nemanja Jovanovič Bull Terrier 11 3 Tvrzová Alena (CZ
Palosaari Juha (FIN) Cairn Terrier 4 3 Nemanja Jovanović (SRB)
Petrusová Hana (CZ) Český Terrier 246 3 Polehňa František (CZ)
Kane Frank (GB) Dandie Dinmont Terrier 168 3 Polehňa František (CZ)
Nováková Iveta (CZ) Deutscher Jagdterrier 103 3 Tichá Vladimíra (CZ)
Nemanja Jovanović (SRB) English Bull Terrier - Miniature size 11 3 Dettmar Rudolf (D) omluvil se/apologized
Nováková Iveta (CZ) Fox Terrier Smooth 12 3 Palosaari Juha (FIN)
Detry Luc (B) Fox Terrier Wire 169 3 Palosaari Juha (FIN)
Petrusová Hana (CZ) Irish Glen of Imaal Terrier 302 3 Polehňa František (CZ)
Kane Frank (GB) Irish Soft Coated Wheaten Terrier 40 3 Eichacker Klára (CZ)
Matakovic Bojan (HR) Irish Terrier 139 3 Polehňa František (CZ)
Auerbach Alena (CZ) Jack Russell Terrier male + BOB 345 3 Järvinen Kari (FIN)
Tichá Vladimíra (CZ) Jack Russell Terrier female 345 3 Kreiner Michael (A)
Iversen Per (N) Kerry Blue Terrier 3 3 Stefanescu Cristian (RO)
Kubík Zbyněk (CZ) Lakeland Terrier 70 3 Tichá Vladimíra (CZ)
Stefanescu Cristian (RO) Manchester Terrier 71 3 Iversen Per (N)
Kavčič Blaž (SLO) Norfolk Terrier 272 3 Delmar Sean (IRL)
Kavčič Blaž (SLO) Norwich Terrier 72 3 Delmar Sean (IRL)

Kreiner Michael (A)omluvil se/apologized

new - Nováková Iveta

Parson Russell Terrier 339 3 Frnčo Ladislav (CZ)
Järvinen Kari (FIN) Scottish terrier 73 3 Polehňa František (CZ)
Stefanescu Cristian (RO) Sealyham Terrier 74 3 Polehňa František (CZ)
Matakovic Bojan (HR) Skye Terrier 75 3 Delmar Sean (IRL)
Byrnes James (IRL) Staffordshire Bullterrier male + BOB 76 3 Davies Colin (GB)
Davies Colin (GB) Staffordshire Bullterrier female 76 3 Byrnes James (IRL)
Kane Frank (GB) Toy Terrier 13 3 Iversen Per (N)
Detry Luc (B) Welsh Terrier 78 3 Tichá Vladimíra (CZ)
Polehňa František (CZ) West Highland White Terrier 85 3 Detry Luc (B)
Dolejšová Olga (CZ) Yorkshire Terrier male + BOB 86 3 Beradze Iuza (CZ)
Nagler Yolanda (ISR) Yorkshire Terrier female 86 3 Beradze Iuza (CZ)
Judge EDS FCI Group VI. FCI Nr. FCI Gr. Judge NDS

Šimek František (CZ) Alpenländische Dachsbracke 254 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Siejkowski Leszek (PL) American Fox Hound 303 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Siejkowski Leszek (PL) Ariégois 20 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Siejkowski Leszek (PL) Basset Artésien Normand 34 6 Partlová Helena (CZ)
Černohubová Iva (CZ) Basset Bleu de Gascogne 35 6 Partlová Helena (CZ)
Černohubová Iva (CZ) Basset Fauve de Bretagne 36 6 Partlová Helena (CZ)
Dvořáková Věra (CZ) Basset Hound 163 6 Partlová Helena (CZ)
Šimek František (CZ) Bayrischer Gebirgsschweisshund 217 6 Dvořáková Věra (CZ)
Dvořák Petr (CZ) Beagle male + BOB 161 6 Sanders Martin (GB)
Sanders Martin (GB) Beagle female 161 6 Dvořák Petr (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Black and Tan Coonhound 300 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Siejkowski Leszek (PL) Bosanski Oštrodlaki Gonič - Barak 155 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Frnčová Lenka (CZ) Brandlbracke 63 6 Dvořáková Věra (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Briquet Griffon Vendéen 19 6 Partlová Helena (CZ)
Manola Poggesi (I) Dalmatiner 153 6 Dvořáková Věra (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Erdélyi kopó 241 6 Černohubová Iva (CZ)
Frnčová Lenka (CZ) Gończy Polski 354 6 Dvořáková Věra (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Grand basset griffon vendéen 33 6 Černohubová Iva (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Grand Bleu de Gascogne 22 6 Černohubová Iva (CZ)
Černohubová Iva (CZ) Grand Griffon Vendéen 282 6 Partlová Helena (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Griffon Bleu de Gascogne 32 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Weron Grzegorz (PL) Griffon Fauve de Bretagne 66 6 Černohubová Iva (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Haldenstöver 267 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Siejkowski Leszek (PL) Hamiltonstövare 132 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Šimek František (CZ) Hannoverscher Schweisshund 213 6 Dvořáková Věra (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Hygenhund 266 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Frnčová Lenka (CZ) Chien de Saint Hubert 84 6 Dvořáková Věra (CZ)
Šimek František (CZ) Otterhound 294 6 Dvořáková Věra (CZ)
Černohubová Iva (CZ) Petit Basset Griffon Vendéen 67 6 Partlová Helena (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Petit Bleu de Gascogne 31 6 Černohubová Iva (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Poitevin 24 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Weron Grzegorz (PL) Polski ogar 52 6 Černohubová Iva (CZ)
Frnčová Lenka (CZ) Porcelaine 30 6 Dvořáková Věra (CZ)
Alcrudo Malo Rafael (E) Rhodesian ridgeback male + BOB 146 6 Frnčová Lenka (CZ)
Radziuk Sviatlana (BY) Rhodesian ridgeback female 146 6 Černohubová Iva (CZ)
Šimek František (CZ) Segugio Italiano a pelo raso 337 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Šimek František (CZ) Segugio Italiano a pelo ruvido 198 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Weron Grzegorz (PL) Serpski Gonič 150 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Weron Grzegorz (PL) Schweizer Laufhund - Berner Laufhund 59 6 Černohubová Iva (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Schweizer Laufhund - Jura Laufhund 59 6 Černohubová Iva (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Schweizer Laufhund - Luzerner Laufhund 59 6 Černohubová Iva (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Schweizer Laufhund - Schwyzer Laufhund 59 6 Černohubová Iva (CZ)
Weron Grzegorz (PL) Schweizer Niederlaufhund 60 6 Černohubová Iva (CZ)
Šimek František (CZ) Slovenský kopov 244 6 Dvořáková Věra (CZ)
Frnčová Lenka (CZ) Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke 62 6 Dvořáková Věra (CZ)
Siejkowski Leszek (PL) Suomenajakoira 51 6 Alcrudo Malo Rafael (E)
Weron Grzegorz (PL) Tyroler Bracke 68 6 Šimek František (CZ)
Judge EDS FCI Group X. FCI Nr. FCI Gr. Judge NDS

Dupas Jean Jacques (F) Afghan Hound male + BOB 228 10 Jipping Geert (NL)
Bouček František (CZ) Afghan Hound female 228 10 Jipping Geert (NL)
Bouček František (CZ) Azawakh 307 10 Vojtek Vlastislav (SK)
Mudra Antonín (CZ) Borzoi male + BOB 193 10 Marešová Radana (CZ)
Vojtek Vlastislav (SK) Borzoi female 193 10 Mudra Antonín (CZ)
Pordham Kenis Dagmar (GB) Deerhound 164 10 Blütecher Knut Fr. (N)
Jipping Geert (NL) Galgo Epaňol 285 10 Blütecher Knut Fr. (N)
Pordham Kenis Dagmar (GB) Greyhound 158 10 Blütecher Knut Fr. (N)
Jipping Geert (NL) Chart Polski 333 10 Bouček František (CZ)
Panuška Vladimír (CZ) Irish Wolfhound 160 10 Pordham Kenis Dagmar (GB)
Jipping Geert (NL) Magyar Agar 240 10 Bouček František (CZ)
Jipping Geert (NL) Piccolo Levriero Italiano 200 10 Bouček František (CZ)
Petrusová Hana (CZ) Saluki 269 10 Dupas Jean Jacques (F)
Bouček František (CZ) Sloughi 188 10 Vojtek Vlastislav (SK)
Blütcher Knut Fr. (N) Whippet male + BOB 162 10 Marešová Radana (CZ)
Marešová Radana (CZ) Whippet female 162 10 Panuška Vladimír (CZ)


Ostatní nejmenovaná plemena / Other not listed breed

Ostatní nejmenovaná plemena / Other not listed breed
European dog show


National dog show
Kreiner Michael (A) FCI III. Iversen Per (N)
Nováková Iveta (CZ) FCI III. Beradze Iuza (CZ)
Frnčová Lenka (CZ) FCI VI.

Alcrudo Malo Rafael (E.)
Weron Grzegorz (PL) FCI VI.

Dvořáková Věra (CZ)
Vojtek Vlastislav (SK) FCI X.

Mudra Antonín (CZ)
Bouček František (CZ) FCI X.

Panuška Vladimír (CZ)






Závěrečné soutěže / Best in Show program
European dog show


24.10.2014 - pátek / Friday






Junior Handler final Síbrtová Ivana (CZ)

Páry / Best Couple Bouček František (CZ)

Chovatelské skupiny / Breeders Groups Frnčová Lenka (CZ)

Baby BOD Kanás Robert (SK)

Puppy BOD Březinová Hana (CZ)

Veteran BOD Stefanescu Cristian (RO)

FCI Junior Group III. Tichá Vladimíra (CZ)

FCI Group III. Delmar Sean (IRL)

FCI Junior Group VI. Dvořáková Věra (CZ)

FCI Group VI. Šimek František (CZ)

FCI Junior Group X. Panuška Vladimír (CZ)

FCI Group X. Jipping Geert (NL)

Junior Best of Day Nagler Yolanda (ISR)

 

 
GALERIE
 

Novinky
24.8.2014

Prodloužena on-line uzávěrka do 31.8. 2014

The last deadline is prolonged until August 31st for online entries only


Obsazení kruhů k  22. 8. 2014
Ring informations to 22. 8. 2014
počty psů - number of entries
Evropská/ European show :  ZDE/HERE
Seznam vystavovatelů- list exhibitors

Národní / National show ZDE/HERE

Seznam vystavovatelů- list exhibitors

4. 8. 2014

Sledujte v části rozhodčí změny. Momentálně se z posuzování omluvili:

Ron Menaker, Kreiner Michael, Rudolf Dettmar
1.7.2014

Sledujte v části rozhodčí změny. Momentálně se z posuzování omluvili:

Ron Menaker, Kreiner Michael
13.5.2014
možnost akretitace pro novináře
v části press
11.3.2014
Chcete pracovat na Evropské výstavě. Vyplňte přiložený formulář - ZDE.
10.3.2014

Možnost přihlášení psů na EV, bude probíhat na všech výstavách v ČR. 


24.10.2012
Spustili jsme pro vás nové internetové stránky Evropské výstavy
Facebook

ČMKU


 
Partneři 
eu

Brno holi
Brno
rsa bauerourdogs

profi


ford







 

© 2012   www.2014eurodogshow.cz